Щоденник для батьків, чиї діти перебувають у ВІТН

Щоденник для батьків, чиї діти перебувають у ВІТН

За підтримки україно-швейцарської програми «Здоров’я матері та дитини» було створено перший в Україні «Щоденник перебування у ВІТН» - унікальне для України видання, мета якого - допомогти батькам краще зрозуміти особливості догляду за дитиною, яка потрапила у відділення інтенсивної терапії новонароджених (ВІТН), надати інформацію про основні медичні процедури, апаратуру, яка оточує їхню дитину, та підготуватися до повернення сім’ї з малюком додому. Окрім того, «Щоденник» полегшить комунікацію медичних працівників і батьків, адже він написаний простою мовою та містить відповіді на багато запитань, які батьки задають медичному персоналу. Формат «Щоденника» також дозволяє батькам робити різні нотатки.

Зміст «Щоденника» відповідає сучасним світовим підходам по догляду за недоношеними дітьми та погоджений клінічними експертами Програми. При підготовці тексту використано кращі видання провідних професійних асоціацій світу. 

Перший наклад «Щоденника» – 15 тис. примірників. Доступна також російськомовна версія - «Дневник пребывания в отделении интенсивной терапии новорожденных (ОИТН)».